pondělí 25. dubna 2016

Dubnové dopoledne :)
Krásné jarní dny Vám všem přeji, myslím, že se asi všechny radujeme ze sluníčka, které rozhodně krášlí poslední dny... tedy...včera jsem koukala trochu udiveně na nebe z něhož padalo cosi bílého, dneska jsem stejně tak koukala udiveně ráno na tu jinovatku všude na zahradě a dopoledne asi 10minut padal sníh... teď ale už zase svítí punťa, tak doufám, že už žádnej sníh nebude :)))

Tak jako loni po novém roce i letos byl blogový útlum, jen o pár měsíců déle... z důvodu různých ... nejen, že nějak nebyl čas, ale byla i spousta jinejch věcí... lítání po doktorech - cpaní se hormonama, po kterých se mi nálady střídají jak na houpačce a všechno si o to víc beru a připouštím, různé řešení věcí, které ani řešit nechci a které mi na náladě rozhodně nepřidávají... věci co mají přinášet radost a přináší naopak smutek ... člověk se pak zbytečně stresuje... a  můžete si stokrát říkat, že chcete být v klidu, já sem řešavka...všechno si vnitřně probírám a i když si to zakazuju, vlastně sama sebe neposlechnu... pak jsou z toho probdělé noci a bolesti hlavy a stejně prd vymyslím :)) protože jsme nedávno řešili ošklivou nemoc kamaráda, který se z toho (ťuk ťuk - ťukám jak můžu) snad už dostal..je asi zase načase si teď o to víc než co jiného říkat, že máme štěstí, že jsme všichni v rámci možností zdraví, Nynouš si prd dělá z další pětky v žákajdě :))  já nebudu řešit kila nahoře a holt si koupím nové kalhoty...Martin bude jezdit opatrně na nové motorce a to ostatní se nějak vyvrbí a snad přijde samo...

zahrada je veselá už teď:) když už pro nic jiného, tak pro to různorodé ptačí obyvatelstvo, které tu máme a které od rána štěbetá a zpívá:)Dnešní ráno bylo drobet překvapující :) a Nynouš vytáhla zase zimní bundu na cestu do školy, byly 2stupně :)

a něco málo z keramiky :) Vodník různonohý :)))) Měla jsem každou nožičku v jiné výšce pece a takhle do dopadlo :))


Přeji Vám krásné jarní dny, bez stresů a nepříjemností...s dobrou náladou ... žádnými starostmi... Děkuji Vám všem za nahlédnutí,  komentáře i maily, které píšete - moc mě těší a dělají mi velkou radost. Mějte se krásně.
Renata

16 komentářů:

 1. Reni, pořád vyhlížím nový článek a najednou je tu, ´to jsem ráda. a copak hormony??? že by?????ne, máš pravdu, stresovat se je na prd, ale co já můžu komu radit, jsem od podzimu ve stresu nepřetržitě, vím, že se to hezky radí, ale blbě dělá.
  tak se drž a odpočívej. Majka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé Majko, to jsem ráda, že si ráda :))
   Zatím kynu jenom díky těm hormonům - taky jich do mě nacpali :)), kdybych kynula kvůli něčemu jinému - vůbec by mi to po těch letech toužení nevadilo :))
   Stres je naprd :( je mi líto, že u Vás se situace nezměnila :( Doufala jsem, že od tebe "uslyším" opak ...
   Moc Ti děkuju ✿✿✿ a přeju krásný den, Renča

   Vymazat
 2. Reni, jsem ráda, že jsi opět tady. Brzké uzdravení. M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marti - moc děkujiii!!! ✿✿✿
   Krásné dny přeji, Renča

   Vymazat
 3. Hezké fotky, krásná skalka, počasí u nás taky nic moc a vyhlídky ohledně počasí taky jsou na nic. Pohled na tvé vodníčky je ale velmi hřejivý :-) Měj se krásně Ivana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivuš moc děkujuuu !!!:) u nás dneska počasí vážně jak na houpačce - chvilku tak - chvilku onak... prostě aprílové počasí jak má být ..asi...:)
   Jsem ráda, že se vodníčci líbí - ještě víc že hřejou ;) Moc děkuji a měj se krásně, Renča

   Vymazat
 4. Reni, jsem ráda, že jsi opět tady. Přeji aby brzké uzdravení.
  Fotečky jsou nádherné. Je škoda, že se nám počasí pokazilo, ale určitě se brzy polepší.
  Tvoji vodníčci, skřítkové, čertíčci jsou parádní.
  Měj se krásně. Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, moc Ti děkuji za vše!! :)
   Počasí je jako na houpačce :( člověk se navnadí na to hezké teplé počasí a pak přijde tohle, ale je to určitě už poslední záchvěv a naprosto výjimečná situace :)))
   Krásné dny Ti přeji, Renča

   Vymazat
 5. Renčo krásnou zahradu máte a ti skřítkové jsou boží :)Ať se brzy uzdravíš

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šári moc děkuju ✿ Díky moc také za přání brzkého uzdravení :)
   Krásné dny přeji, Renča

   Vymazat
 6. Reni, to podloubí!!! Opatruj se! :) J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :) Joli... mně přijde, že je takové smutné a málo barevné pořád :))
   Budu a moc děkuju!! :) papa

   Vymazat
 7. Reni i já přeji brzké uzdravení... jak není člověk v pohodě stojí všechno za prd...tohle moc dobře znám a momentálně se s tím také peru...ale zase bude dobře...jen jak to sluníčko se na nás usměje :o)
  Tvořeníčko úžasné ♥
  Měj se moc hezky...
  Martina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marti moc Ti děkuji ✿✿ Ano, někdy se toho navíc sejde víc... ale tak to občas bývá. My ženský se nedáme, my se s tím popereme ;)
   Děkuji moc za pochvalu k tvoření ♥♥
   Krásný sluneční víkend přeji - hlásej, že by se snad punťa mohl umoudřit, tak doufám, že bude svítit :))
   papa Renča

   Vymazat
 8. Renatko, opravdu se kochám! Máš krásnou zahradu a umíš si kolem sebe udělat moc hezky, krásné dekorace. Skřítci jako vždy kouzelní!
  Moc ti přeji, aby přišlo zdravé a slunečné jaro!
  Helena

  PS: a jestli máš nějakou plechovku k obháčkování, tak jí oměř a napiš barvy, něco spáchám :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko, moc Ti děkuju!!✿
   Dneska je poslední kontrola u doktora a příští týden už zase pošupajdím do práce, tak snad to jaro bude slunečné a veselé a zdravé :)
   Plechovku žádnou nemám, ale seženu a napíšu určitě - moc děkuju ✿✿✿✿

   Vymazat