pondělí 25. ledna 2016

Sněhové radosti :)Krásný zasněžený den Vám přeji,
u nás asi jako u Vás bílo, zasněženo ...veselo :)
Je tedy pravda, že nám doma řádil Moribundus a vzal to jedním vrzem - tedy všechny (i když u Nynouše si nejsem úplně jistá, jestli to nebyl nějakej zápal švindlu - boť to byla jenom jednodenní záležitost) ale i přesto jsme si zvládli na zahradě užít sněhové nadílky :)

.

Přeji Vám krásné bílé dny. bez moribundusu a plné sněhu :)
Renata


8 komentářů:

 1. Reny doufám, že už jste všichni fit. Nádhera, u vás je sněhu. U nás chumelilo celou sobotu. Museli jsme vyrazit na procházku, včera tálo a bylo skoro jako na jaře a dneska prší (po sněhu skoro ani památky) a ráno byla super klouzačka. Užijte si zimních radovánek. Pa Rija

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rijo moc zdravím k Vám do chaloupky :) Vypadá to, že jsme z nejhoršího venku, tak snad ťuk ťuk :)
   U nás začalo pršet, ale sníh ještě přežil, jen klouzačka byla včera veliká :))) Zase o to větší byla sranda -ještě větší když jeden frajeřil jako já a vyšel ven z baráku s rukama v kapse :)))
   Krásné zimní dny přeji, papa Renča

   Vymazat
 2. Reny, ty fotky jsou parádní! Škoda, že to tak rychle taje a dneska i pěkně klouže...

  Měj pohodové dny, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Heli moc Ti děkuji :) U nás se sníh zatím drží - včera byla tedy ráno klouzačka neskutečná - a všichni tři jsme byli za krasobruslaře :))
   Měj se krásně, pa Renča

   Vymazat
 3. Reni, kde jste toho sněhu tolik nabrali?! :) Krásné, super fotky! :) Ať jste brzo všichni zdraví, je to mrzuté, ale rýmy a kašle jsou teď na denním pořádku. Tak ať jste z toho brzo venku :) Pa, Jola

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Joli - napadalo :) napadalo moc :) Bez bacilů to asi nejde, ale je to mrzuté (zvlášť když u toho musíš chodit do práce :P )
   Přeji k Vám do Jahodovky hodně zdravíčka a krásné dny bez bacilů :)
   papa Renča

   Vymazat
 4. Bílé sněhové dny byly krásné, u nás dnes po ránu 12 stupňů, ale ve školce máme bílý den :o). Hezké dny mějte doma. Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, u nás taky tak... je to mazec ty teplotní výkyvy.
   To to budete mít ve školce krásné :) U nás se jde pro výzo a zítra pololetní a od pondělí jarní prázdniny, tak je Nynouš nadšená :)))
   Krásný den, Renča

   Vymazat