středa 16. prosince 2015

Předvánoční ...Krásný večer přeji všem

minule jsem to s tou klidnou dušičkou drobet zakřikla... zatím stále v poklusu,  není čas, není čas. Před chvíli jsem objednala přes net ještě několik dárků, boť to nevypadá, že bych se do úterka někam dostala a když už se pak dostanu, tak jedině na nákup jídla na svátky a taťkovi koupit dárek (poslední ze všech) což je Irská whisky, kterou má rád...jinak vše nakoupeno. Nazdobeno, moc neuklizeno :))) Nu nebudu se tu chválit, jak jsem zvládla umejt všechny okna a mám zgruntu čistej barák, když to není pravda :))))
...ale stromeček už máme,venkovní výzdobu taky, uklízím pořád a pořád to není vidět a letos mi do toho všeho hodně zasáhla keramika - jsem moc ráda, příští rok si to všechno snad lépe zorganizuju, ba ne - asi budu všechno pořád honit na poslední chvíli, protože neumím říct, že to do těch vánoc nestihnu :)))
Chtěla jsem Vám všem, pro které jsem něco tvořila, poděkovat - za důvěru, kterou jste mi daly, za radost, kterou jste mi udělaly, za chválu, kterou jsem od Vás dostala... V tuhle chvíli se vypaluje letošní poslední pec, zítra večer po práci si pro to všechno pojedu a v pátek budu moci odesílat poslední balíčky a rozdávat poslední sošky :)
Už se moc těším na vánoční plácání, které bude snad víc v poklidu :))První adventní neděle - nestačila jsem vložit příspěvek :)
Druhá adventní neděle - zapomněla jsem vyfotit :)))


Třetí adventní neděle - nezapomněla sem fotit a nestihla jsem vložit :))


Nynouškův svícen pro skauty...

Protože to u nás v jednom tónu bejt nemůže - pro mě typické - mám truhlíky na oknech laděné s přírodní dekorací, a v podloubí některé do bíla a některé do červena...:)) Moc se mi libil truhlík od Marcelky Hliněnky, takže jsem vyštrachala červené koule a některé udělala s koulema, z Pinterestu byla inspirace bílou a přírodní inspirace je u nás doma klasika :))

Dnešní poslední várka do pece, pro jednu mojí zákaznici z práce je těhlech 5 obalů na papírové kapesníky...moc se mi líbily, když byly jenom vytřené oxidy, tak myslím, že o vánocích si minimálně jednu jednoduchou udělám i domů :)

Natřené kytičky engobami

Už čekají :)) (teda - teď už se pálí)
Rybář pro Majku, lesní skřítek, andílek pro bývalou spolužačku - no a ty dva andílci vepředu jsou novinka... svícny - jeden pro mě a jeden pro mou milovanou skorotchýňku :) ..po novém roce zkusím udělat i nějaké na prodej - nejdřív to doma otestuju, jestli to takhle funguje a nedělá to žádnou neplechu :)
Mějte se krásně,moc se těším na vánoční brouzdání po netu, Nynoušek má notebook objednaný, tak od štědrého dne je můj noťas zase jen a jen můj :))))
Přeji Vám krásný pokud možno klidný poslední předvánoční týden.
Renata


6 komentářů:

 1. Reny prosím pošli mi ten bankovní kontakt at ti mohu zaplatit! A taky čekám, zda bude foto skřítka...je to ten pro mne? Nebo panáček s cigaretou? Andílka blondatýho s modrýma očima jsi doufám nikomu neprodala a máš ho stále pro mne? V odpovědi na Tvůj mail pošlu adresu .Mávám zdravím a máš to doma krásné.ááách Marcela

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marci - poslala jsem Ti teď mail s údaji, skřítka přinesu dneska večer - je to ten skřítek o kterém jsme si psaly.
   Pán s cigaretou je objednávka pro jednu paní a je to její manžel a nevešel se mi minule podruhé do pece. Když na druhý výpal používám glazury nemůžou se sošky dotýkat, aby se nepřilepily a nevejde se jich do pece tolik.
   Andělka je tu pro tebe připravená :)
   Moc děkuji za pochvalu a zdravím do Irska :)
   papa Renča

   Vymazat
 2. Reni, tak ten stůl, jak tam máš vyfocený svícen pro skauty, truhlíky, andělky... bych si ráda odnesla. Teda se vším tím, co na tom stole je, samozřejmě :) Máš nádherně nadekorováno! A ty nové pokusné andělky vypadají parádně!! Reni, krásné dny! Pa, Jola

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Joli moc děkuju♥ , stolek už je prázdnější (ale Ježíškovi jsem si napsala o vysokou lucernu, tak ho hned po vánocích zase zaplním :) - Nynouš si odnesla už svícen na skauta. Je to zlatíčko - dle jejího názoru byl ten náš svícen ze všech nejkrásnější :)♥
   Jsem moc ráda, že se Ti líbí ty svícínkový andílci, mám z nich radost - navíc nejsou ze vnitř ani vočouzený ani nikde nic nepraská :)))
   Mějte se krásně Joli, užívejte si v klidu předvánoční čas, papa Renča
   Pozdravuj :)

   Vymazat
 3. Reni, máš nádherně nazdobeno a taky skautský věnec od Nikolky je parádní.
  Vytvořila jsi spoustu dalších překrásných dílek. Ty svícínkové andělky vypadají suprově.
  Reni, měj se krásně a přeji pěkný poslední adventní víkend. Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani moc Ti děkuju ♥ Mám radost, že v tom fofru se mi podařilo něco vytvořit (nejen co se týká dekorací, ale i těch andílků :))
   Měj se krásně Jani a přeji krásný předvánoční čas.
   Renča

   Vymazat