čtvrtek 12. listopadu 2015

:)Krásný večer Vám přeji,
...hotovo... uklizeno, vydrbáno.. načančáno :)
vrátila jsem zpátky i ten  hnusnej Martinův obraz co visí v jídelně, jeho oblíbené mapy, moje serepetičky...jediné co tu zatím není je mexickej leguán...dokud mi to bude procházet, tak bude odpočívat nahoře :))) pak se mi snad povede přesvědčit moji milovanou drahou polovičku, že na chodbě by mu to slušelo víc :)))

pár fotek od nás... to malování mi udělalo drobátko čáru přes rozpočet s časem na hlínu, ale nemohla jsem říct, že se teď malovat nebude boť musím plácat, když s tím malováním otravuju 5let:)) , tak teď budeme 14dní žít v totálním chaosu, bordelu a hlíně :))

Mějte se krásně :)
Renata

16 komentářů:

 1. Renátko, nádhera!! Nechceš zaskočit i ke mě?? :))), také potřebuji vymalovat a vydrbat :)))haaaaaaaaaaa, měj krásné dny, ráda se k tobě chodím zrelaxovat. Pa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alenko moc děkuju :)) Jsem ráda, že jsem se konečně dočkala...jen teď začne teprve ten správnej fičák.. co se dodělávání restů týče a myslím, že moje záda a zápěstí budou setsakramentsky protestovat :)))) ....takže zaskočila bych ráda, ale nestíhám hihihi :))
   Kkoukala jsem jaké krásné skřítky jsi zase tvořila a taky že máš dotvořeno, ty se máááš :) Měj se krásně, papa

   Vymazat
 2. Reni, máš to krásné! Za ten časový prostoj to určitě stálo :) A leguána určo nech na chodbě, potřebuje klid :) Papa, Jola

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Joli, děkuju Ti moc! :) Jsem nadšená a moc se mi to líbí:)) ...navíc se ta místnost hodně prosvětlila :)
   :) Leguána bych nechala nejraději u Martina v pracovně, ale už tam má připravenou velkou krabici s různým etno stylem, leguán se mi upřímně nehodí ani na chodbu :-P ale ...i chodba je pořád lepší než aby odpočíval v obýváku :))))))))))))))
   Měj se krásně Joli, papa

   Vymazat
 3. Renčo to je krásně a útulno . Taková krásná rodinná pohodička vyzařuje z vašeho bydlení. Měj se moc krásně a plácej , plácej ať se máme na co koukat :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šári moc děkuju!! Jsem moc ráda, že to vypadá útulně - to je hlavní záměr ;)
   Je pravda, že bych nemohla žít v bytě bez doplňků - když jsem všechno odnosila, tak jsem usoudila, že míň toho vracet zpátkynebudu - jak je volný prostor hned ho musím zaplnit :))
   Děkuju taky za pochvalu ohledně plácání - já se budu snažit :)))
   Měj se krásně!! :)

   Vymazat
 4. Renčo u Vás je božsky! Mně se u Vás líbí to útulno a prostě bydlení umělkyně ;-) Samé krásné věci, a máš to už i s vánočním úklidem :-D
  Krásné dny ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni moc děkujuuuu!! Já sem měla trochu strach, že ta bílá bude studená, ale naštěstí to vypadá moc hezky :) Vánoční úklid asi nevydrží :))) se třema psema to nejde - už mi zase stihli oblemcat dveře,..... :)))
   Krásný podzimní čas přeji :)

   Vymazat
 5. Je to moc krásné Tak teď chvíli se jen kochat, než to kouzlo novoty vyprchá. Hezký večer. M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marti děkuju moc!! :) ...kochám se, poctivě se kochám :)) ...myslím,že mi to kochání minimálně do vánoc určitě vydrží :))
   Krásný den přeji, Renča

   Vymazat
 6. Je to moc pěkné,čiší od vás pohoda. Poslala jsem Vám mail s prosbou a dotazem. Zdravím z Irska Marcela

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marcelo moc Ti děkuju - teď jsem koukala, za chvilinku napíšu odpověď!! :)
   Zdravím do Irska ;) Renča

   Vymazat
 7. Reni, máš to doma krásně zaserepatičkováno, stejně jako já. Já vím, někdo to nemá rád, že jsou to lapače, ale já bych ve sterilní domácnosti žít nemohla. Já mám ty krámy kolem sebe tak moc ráda.jo a leguán je živej??????????????
  přeji krásný den Majka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Majko moc děkuju :) Mám - já bych v "prázdném" prostoru nemohla být... stačila mi ta chvíle, kdy jsem všechno odnesla a bylo to tu zhruba 3dny prázdnější a prázdnější a po vymalování jsem celej den všechno rychle otírala a vracela zpátky na místo :) nakonec i konzole a poličku jsem si přidělávala sama, když byl Martin v práci :)
   Leguán visel nad tou skříňkou co je na ní ta lampa s tím velkým kloboukem - živej není - toho bych nikam nedala - jsem zvířomil - ani pavouky nejsem schopná zabít (proto tu máme tolik pavučin :D) tenhle keramickej a je z mexického obchodu - takže je velmiiiiii barevnej :) a výraznej :)
   to že není zpátky nad skříňkou zjistil Martin asi půl hodiny co jsem dávala příspěvek na blog :))) vypadá to že mi to projde a půjde na chodbu :))) jupííí :))
   Krásný víkend přeji, Renča
   P.S.příští týden se vrhám na hlínu - pošlu foto až bude uplácáno ;)

   Vymazat
 8. Reni, je to krásné, miloučké a moc útulné,jde vidět že si to z láskou čančáš a to je dobře pa K :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :)) člověk by nevěřil, že se mi ani ne týden po vymalování podaří vočmoudit díky petrolejové lampě ten krásnej nově vymalovanej bílej strop :))) ...no buď to budu muset přemalovat, nebo budu tvrdit, že je to schválně, aby to mělo patinu :))
   Moc děkuju za pochvalu a přeji spoustu krásného předvánočního tvoření :))
   papa R.

   Vymazat