středa 2. září 2015

Skřítkový...Krásný záříjový den Vám přeji ,

dva z lesních skřítků jsou vypálení a nožičky se jim už houpou...nedělala jsem je nějak výrazný... jediná výrazná věc je hnědá glazura na fajfce, knoflících a záplatách :) ...jsou vysocí kolem 40centimetrů a váží kolem 4kil :) žádní drobečci :)
Tady jsou :) ...snad se budou líbit :)
Včera si to Nynouš po dvou měsících zvopákla se školním batohem...
A jak zvládly u Vás první školní (školkový) den Vaše děti nebo vnoučátka?
S přáním krásného dne, Renata


12 komentářů:

 1. Renčo, ten skřítek je úžasný. Píšeš o prvním školním dnu - u nás byl opravdu první a jak se můj syn do školy netěšil, tak přišel nadšený. Doufám, že mu nadšení vydrží. Měj se krásně a t se daří ve škole. Ivana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivano moc Ti děkuju za pochvalu! :)
   Jsem ráda, že se malému ve škole líbilo a přeju nadšení co nejdelší!! :)
   U nás dokoupeny dneska zase nějaké drobnosti - koupila si sama cvičky (šikulka) :))
   Měj se krásně, Renča

   Vymazat
 2. Tedy Renčo ten skřítek nemá chybu. Nádherná práce. Máš zlaté ručičky. Děti školou povinné už dávno nemám, ale když chodily do školy, tak starší syn se těšil a mladší ne. Krásný den. Pa Rija

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rijo moc moc Ti děkuju za takovou krásnou chválu!! Nyna se do školy snad nikdy netěšila :)))))
   Měj se krásně, hezký večer, Renča

   Vymazat
 3. Reny, skřítek je moc pěkný. a já jsem Simi taky vedla včera, ale bylo jen zahájení a dnes jsem ji vezla už do velké školy, chodí 1.-2. ročník do takové menší a od třetí třídy do velké, tak se dnes tak zvláštně dívala, když jsem odcházela, ale těšila se, to víš, bude chodit do školy kam chodí i deváťáci :-)
  přeji krásný den Majka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Majko, tak to máte podobné jako u nás... Nynouš byla taky najednou "víc dospělá", když je ve třetí třídě konečně přestěhovali na velkou budovu :))
   Děkuju moc za pochvalu a přeji krásný týden - i Simče :)
   Renča

   Vymazat
 4. Nádherní skřítkové :))) . Reni my už první školní den tak neřešíme ... syn příští rok maturuje a navíc je přes týden na intru :))) daleko od domova. Dcera příští rok promuje a přes týden odjíždí na vš koleje :))). Ještě že jsou mobily a internet k získání informací co máme kam zaplatit ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šári moc děkuju za pochvalu :)) Hihi - pobavila si mě s těma informacema... hlavně když Vám to takhle dobře funguje - předpokládám, že hlavně těm "velkej" ratolestem to vyhovuje :)
   Krásný zbytek týdne přeji, Renča

   Vymazat
 5. Ahoj Reni, no to si holka užila :) U nás bylo včera strašlivé horko :( Ale dneska to ochlazení dorazilo. Ráno se vstává hůř, to je fakt, ale oni rychle naskočí :) Rozárka v pohodě, ta to tak nějak neřeší :), ale Adula mi pláče ve školce. On tu školku snad nikdy nevezme na milost :( Tak se držte, holky, ať ten režim naskočí rychle a hlavně v pohodě. No a skřítek... ten je dokonalý, však jsem si ho užila na FB :) Paaa, Jola

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Joli, u nás taky bylo děsně horko.. :)) chudinka měla tu košili na zádech kde měla batoh propocenou :))
   Snad si Adula brzy na školku zase zvykne - držím moc palce!!!! Rozárka už je slečna - a hlavně mi nepřijde, že by byla takový "třeštiprdlo" jako Nyny :))
   Moc děkuju za pochvalu na skřítka...jsou to prďolky - mám z nich radost...vlastně z celé té várky co byla teď v peci :))
   Mějte se krásně Joli :) papa R.

   Vymazat
 6. Ahoj Reni, teda ti skřítkové jsou naprosto úúúžasní !!!
  Niky muselo být chudince horko. Snad se brzy srovná s tím, že je opět škola a od dneška už jedou podle rozvrhu.
  Měj se krásně. Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Jani - moooc děkuju za pochvalu!! :)
   Nynouš trpěla statečně...naštěstí jí bylo prej horko jenom při cestě domů, dneska už vstávala v pohodě, ale ono zase brzy přijde den kdy ráno nebude chtít z postele :)
   Krásný den Ti přeji, Renča

   Vymazat