čtvrtek 24. září 2015

Čas svíček nastal...:)


Krásný den přeji,
čas svíček nastal... domů se nám snaží pomalu a jistě natáhnout studeno... a taky komáři z celé zahrady... :)))
Nyna je nemocná - takže si užívá  postel a pohádky...dneska jsem jí už vyhnala na chvíli z postele dopisovat do sešitů učení, ale jinak je hodná (asi i díky noťasu) a poctivě leží.

Začalo sušení bylinek... zatím je to bazalka a meduňka... Máta přijde na řadu zřejmě zítra :)

... náš velmi týraný pes...:)
...když není doma páníček a já bych mohla ten gauč složit, tak si mi tam pro změnu lehne jeden z chlupatejch členů naší rodiny... :)) a úplně nejvíc spokojený samozřejmě jsou, když si tam já lehnu taky... Morris jde okamžitě pod deku a Morgan se snaží vtěsnat vedle mě na polštář :)) Bonifác nám přes den zdrhá k dědovi, ale když už tu je, tak zabere napříč celej zbytek gauče, jako správná dáma leží pěkně způsobně na boku a prdí a prdí a prdí... a zřejmě s lety ztratila nejen sluch, ale i čich, boť není možný, že jí ten smrad nevzbudí  :))

Krásný zářijový čas bez nudle, kašle a ostatních bacilů Vám přeji !! :)
Renata


12 komentářů:

 1. Reni, nechci být zlý kritik, ale asi fakt ještě zkus skříňku doladit. Ale teda ta lampička se ti povedla moc. Jo a já jsem včera byla taky jakásí skříplá jakoby na mě něco lezlo, ale šla jsem ke známým moštovat a dostala jsem panáčka slivovice, tak je asi nemoc pryč. zkus to někdy taky, ale když jdeš do práce, tak to radši nee :-)
  měj se hezky a ať je Vám holky brzy líp. Majka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neboj Majko, nejsi zlý kritik :) Sama jsem přeci psala, že jedu koupit ještě barvu, takže mě to nemůže rozladit :) Na těch fotkách na tom navíc krásně vylejzaj všechny šmouhy, možná kdybych byla expert na fotoúpravy nějak to na fotce potlačím...ale páč jsem prd a ne expert musím se smířit, že ta fotka je ještě šmouhatější než skutečnost :))))
   Slivovice se mnou většinou nechce kamarádit - a jak jí polknu - hned chce zase ven :D (tak jako skoro všechen tvrdej alkohol) , ale když bude nejhůř jsem ochotná to risknout :)
   Měj se krásně a děkujeme :) Renča

   Vymazat
 2. Renčo, přeji brzké uzdravení. Lucerna je krásná. Ivana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivčo moc děkuju za přáníčko a pochvalu!! Už mi začíná být líp :)
   Krásný den, Renča

   Vymazat
 3. Reni, opatrujte se obě! A krásně sis popracovala, opravdu výsledek je super! Tak držím palce, ať projde ta bílá :) papa, Jola

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Joli moc děkuju!! Nynouš dneska cupitala do školy a já už na tom začínám bejt taky o něco lépe, tak snad jsem to opět úspěšně přechodila :)
   Mějte se krásně, papa Renča

   Vymazat
 4. Taky pálím svíčky - v dýňovém aranžmá. To prostě k podzimku patří. Ať je brzy líp. J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jitko moc děkuju, i za návštěvu na mém blogu - u Tebe se mi moc líbí! :)
   Podzim je krásný svou barevností... mám ho ráda (ovšem už víc z domova než z venku :D )
   Měj se krásně, Renča

   Vymazat
 5. Reni, přeji Tobě i Niky brzké uzdravení !!!
  Máš to doma moc pěkné. Lucerna je suprová.
  Měj se krásně. Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani moc Ti děkuju!!! Už je mi líp, tak snad už to bude brzy za mnou...to je to počasí... chvilku krásně, chvilku zima - tak akorát ideál pro bacila :)
   Měj se krásně, Renča

   Vymazat
 6. Přeju brzké uzdravení.... a posílám energii :)
  Náš pes čich URČITĚ neztratil, ani sluch - bo když zašustí pytlík, nebo je na lince položený rohlík, je ve střehu - , ale prdí úplně stejně!!! Myslím, že nás chce vždycky vypudit, aby měl obývák pro sebe :D
  Krásný den a zdraví zdar!! K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :))) Kat - moc děkuju!! U nás je to podobné :)) Jen s tím hluchem je na tom holka opravdu bídně... ale oni jí zase kluci daj echo, když ten pytlík zašustí (u nás hlavně víko od dózy s piškotama) :))
   Měj se krásně a děkuju moc za tu energii :) Renča

   Vymazat