středa 3. června 2015

Středeční :)Krásný den Vám přeji,

dnešní den je opravdu vydařený - aspoň pro ty co mají už padla :) a protože já padla už mám, užívám si sluníčka a venkovního vzduchu... Nyna dorazila ze školy ze spolužačkami a ráchají se ostošest v bazénu, tak jako včera a převčírem :)
A já se bavím... jejich probírání všech pro ně důležitých věcí je někdy neskutečně úsměvné...někdy mi jdou oči šejdrem a někdy musím vší silou zadržovat smích :)
Už jsem byla v bazénu taky -  letos poprvé a teď si užívám v podloubí :)) takto :


a holky střídají vodu, trampolínu, zahradu ...mám tu tři mořské panny...vytáhly Martinovi ploutve, každá strčila obě nohy do jedné a plavou...seriál H2O asi teďka vede :)

Morgánek je nejspokojenější... vždycky se najde někdo kdo mu ten tenisák hodí...v bazénu už taky byl..několikrát :)


..dnešní ranní fotka z horní koupelny, je to focené přes okno, ale vylezlo to docela hezky...miminka jsou zase tři a jak přijde podvečer - hulákaj jak na lesy :))))


Přeji Vám krásný týden, slunečný a klidný :)

Renata

14 komentářů:

 1. Jůů... takoví podnájemníci by se mi taky líbili.-)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ajko, děkuju Ti - máme zakázano je posílat k sousedům :) Dělaj prej hroznej kravál :)))

   Vymazat
 2. Reni, hrníček je parádní , moc se mi líbí i sušák na bylinky. Košíček pro Nikolku je pěkný a určitě ji potěšil.
  Nafotila jsi krásné fotečky, venku je teď nádherně , také si užíváme sluníčka.
  Nájemníka bych brala.
  Měj se krásně. Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, děkuju moc. Nikolka byla z košíku nadšená tak, že do něj dala všechno možné :) Je úplně plnej :)) Sluníčko je parádní, dneska jsou tu zase holky, před chvilkou přišly ze školy a už jsou zase v bazénu :))
   Nájemníci jsou hluční :) a taky pořád nacházíme na trávníku nějaké mrtvolky, jak to velkej přinese malému a ten to upustí :))
   Krásný slunečný den přeju Jani, Renča

   Vymazat
 3. Reni, radost je vzájemná! Stánek jste měly krásný a všechnu keramiku kouzelnou. Jsem z Tvé andělky pořád nadšená, udělala jsem dobře, že jsem si ji pořídila. Jen ji musím pěkně vyblejsknout a také se s ní pochlubím :) Měj se moc krásně a ať se další jarmark také vydaří :) Papa, Jola

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Joli, to jsi mi udělala velkou radost! Stánek se povedl (jen by jsme ho potřebovaly mít minimálně o polovinu větší :)). V sobotu si vzpomeň - bude vedro a tentokrát je to od 10:00 do 20:00 - takže mazec :O
   papapa a pozdravuj :) Renča

   Vymazat
 4. Reni, ten sušák na bylinky je parádní, myslím, že bych takový taky potřebovala.
  Nájemník je krásně tajemný. Nám se nade dveřma do baráku usídlila kosice, vybudovala si tam hnízdo a vyseděla mláďátka, nevím kolik jich tam je, ale taky je to pěkný šrumec. jo a co ta fotka krtka????
  krásný den Majka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Majko, krteček už je poprvé vypálený a naglazovaný, ale nešel ještě podruhé na výpal a bude muset čekat, až zase něco uplácám :) Můžu sem dát fotku - je si to už docela podobné :))
   Sušák je parádní...myslím, že bude hodně využívaný (vždycky se na to dají pověsit hrníčky, že? :)) A cena byla super - stál necelou pětistovku.
   Kosáky tu máme taky, zrovna dneska jsem se bavila, když nám tady po zahradě pochodoval s jahodou v zobáku :)) předpokládám, že budeme rádi, když zvládneme nějakou sebrat dřív než oni - o borůvkách ani nemluvím :))
   Krásný den Ti přeji, Renča

   Vymazat
 5. Ta poslední fotka mě dostala, tomu bych odpustila všechno :-)))). My tu máme taky dost ptactva, sezobou na co přijdou a pos...taky na co přijdou :-))))))), někdy je to už dost protivný, ale jinak jsem ráda za ten život kolem nás.
  Ať se daří práce, Kája.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kájo, moc děkuju:)) Já jsem taky ráda, že tu jsou, ale od sousedů máme zákaz jim je tam posílat bydlet :))) Prej si je dostatečně užijou od nás :))
   Já jsem za všechnu tu ptačí drobotinu taky moc ráda, je to tu hned veselejší a ráda poslouchám všechno to jejich zpívání, hvízdání a popískávání :)
   Krásnou neděli přeji :)
   Renča

   Vymazat
 6. Reni, děkuji za návštěvu u mne na blogu, tady se mi moc líbí a keramika je kráásná :-) Pěknou neděli. Hana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hani já taky moc děkuji!! A moc děkuji za pochvalu :) Měj se krásně a hezký zbytek neděle přeji! Renata

   Vymazat
 7. Reni, přeji ti, aby byl takhle pohodový i celý víkend! Ta příhoda s babičkou je moc dojemná, ale vlastně se nedivím, tvoji andílci jsou hodni pohlazení....
  Posílám pozdravy, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko moc Ti děkuji!! Víkend byl pohodový... doufám, že u Vás doma taktéž :)
   Krásný týden přeji, pa Renča

   Vymazat