úterý 26. května 2015

Z venku :)


Krásný úterní večer Vám přeji,

dneska posílám pár fotek od nás z podloubí, keramika odvezena na přežah a já si kurýruju záda :( Zítřejší glazování mi je asi dodělá :) ale já budu statečná a na ten jarmark dorazím i kdyby čert na koze jezdil :)))
V podloubí máme starou ošklivou skříňku (ale praktickou)..zatím jí stále nechávám jak je...boť Martin má v garáži jako ponk poklad... starej řeznickej stůl s plechovýma šuplajzema...letos to vypadá, že by se ho pravdu mohl vzdát a z lásky mi ho věnovat :)), čeká mě tudíž jeho renovace a skříňka tím pádem musí stále čekat na nový kabát, boť nemám ještě vymyšlenou do detailu druhou část podloubí kam potom přijde.
Ty malý šnečí prťusové se vůbec nebojej a klidně se Vám ukážou a vesele Vám slintaj na prsty :))
 (pálili jsme větve na ohništi, poctivě jsme před zapálením celou hromadu větví z ohniště odendali, sebrali všechny šneky a roznosili po zahradě)

Mějte se krásně, Renata

12 komentářů:

 1. Reni přeji úspěšný jarmark tvoje postavičky jsou úžasné :o)
  Máš moc hezkou skalku a šneček je fakt prdolka :o)
  měj se moc hezky...
  Martina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marti moc moc Ti děkuji!! :)
   Skalka je stále ve "vývinu"...teď sme jí kvůli ohništi půlku ubrali - byla moc blízko ohně a vždycky mi to ožahlo rostlinky :( ale snad to do příštího roku celé doděláme...Máme toho na zahradě moc :))
   Měj se krásně, Renča

   Vymazat
 2. Reni, na jarmark půjdeš a ještě s úsměvem na rtu, viď? :) Bude to super! Stejně tak super je Tvůj starý poklad. No, už je Tvůj, takže renovaci klidně plánuj :) Bude to ozdoba. Tyhle staré "krámy" jsou nejlepší!! Pa a drž se! J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Joli doufám :)) Sebrala jsem prášky na bolest Martinovi z lékárny - tzn že je to ňákej pořádnej driák...snad mi to zabere - jinak ten úsměv bude drobátko křečovitej :)) Ale jo - já se těším, až to bude všechno stát, tak to ze mě spadne... tím že od toho nic neočekávám - snad jen, že si doufám cestou nic nerozflákám, tak se fakt těším :)
   jj, na ten ponk mu mlsně koukám už několik let...ale teď to vypadá, že mi to konečně klapne, už se těším , taky tyhle staré "Krámy" miluju:)
   Děkuju moc Joli a budu se na Vás v sobotu moc těšit!!! :) R.

   Vymazat
 3. Reni, podloubíčko máš krásně vyzdobené. Já to chci mít na terase taky pěkný, ale chodí mi tam sousedovic kočky a všechno poválí, vysypou, pošlapou, nechci vypadat jako nějaký kočkonenáviděnec, ale já je tam fakt nechci.
  Skalka vypadá pěkně, až se rozroste, bude to super. a šneky já sbírám jen bez tělíčka, jen ulitky, vůbec mě nenapadlo kde jsou ti obyvatelé, možná je sežerou naše slepice. au.
  krásný den Majka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Majko, moc děkuju :) Snad se brzy dočkám i dlažby a palubek na vršku :)
   Kočky u nás nemají šanci, ten náš flekatej lovec k nám žádnou nepustí... tak už se ani nepokoušejí k nám dorazit...Ale neboj naši pesani jsou taky moc šikovní a občas i Martin tenisákem něco trefí :)
   Šneci sbírám taky a taky sem zjistila a párkrát už přistihla, že tu máme ptáčka a ten tříská tou ulitou o beton až praskne a pak toho chudinku šnečka sežerere :-O
   Krásný den přeji, Renča

   Vymazat
 4. Reni, podlobíčko máš krásně vyzdobeno. Líbí se mi šneček, tak malého jsem ještě neviděla. No já už vlastně neviděla dlouho žádného šnečka, u nás jsou jen slimouši.
  Reni, měj se krásně a přeji úspěšný jarmark. Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, moc děkuju :) Šneček je super, Nikolka mě překecávala ať si ho necháme... Máme totiž doma jako mazlíčka (Nýna má) afrického šneka jménem Sisi v terárku - tak že by měla kámoše... ta naše se takhle po ruce neplazí - ani nemůže je tak velká, že jí mám přes celou dlaň :)
   Moc děkuji za přání ohledně jarmarku a přeji Ti taky krásný den :) Renča

   Vymazat
 5. Renčo to je zase u tebe veliká nádhera , určitě vše prodáš . Krásný den , Šárka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šári moc moc Ti děkuju, snad něco jo :) Měj se moc krásně, Renča

   Vymazat
 6. Odpovědi
  1. Zuzko moc děkuju za komentář, pochvalu i návštěvu na blogu a přeji Ti krásný den! :) Renča

   Vymazat