sobota 28. března 2015

Páteční

Krásný večer milé dámy,

..."dotloukla jsem hubou" a dneska proběhla akce kulový blesk... a na dveřích mi konečně visí nový věnec... použita wistárie, vrba a buxus a včera jsem přinesla věci z pece, tak jsou tam přidány keramické kytičky a srdíčko......Mám já novou kámošku... vlastně dvě .. -  "moje lokýnkové období" :)
...teď jsou v chodbě na šicím stroji... a já na ně pěkně vidím z obýváku...který teď zažívá "andělkovské" období :)
...V kuchyni mám nového anděla.. dělala jsem ho bez ručiček, s hlavičkou skloněnou pěkně dolů, aby mohl být na kuchyňské lince... nevěděla jsem jestli půjde na lednici nebo na digestoř... a zatím je to lednice...když je v úrovni očí, tak je s tou hlavičkou nakloněnou ke straně jak jistý pan Z. :))) ale nahoře mu to moooc sluší :)...V obýváku nám taky přibylo...ale už budu muset asi přestat to sem dávat..Máme asi malej obývák nebo já sem asi moc velká "patlalka"... A nebo budu muset asi koupit tu krásnou "knihovnu" po které moje srdíčko tolik prahne - a zaplnit jí knížkama, svíčkama, soškama... Tu asi mooc nutně potřebuju ... :))


Nu... a tyhle jsou "ti volní"
Jen příště to glazování musím rozdělit na víc dní...teď sem se rozhodla, že to zvládnu všechno najednou... a glazovala jsem 8 a půl hodiny v kuse s jednou malou přestávkou na kafe... Moje záda s tím absolutně nesouhlasily :))Tahle panenka "půjde do světa"
Dneska jsem odvezla do pece třetí... ale ta bude asi zase v bílé košilce :)
Prozatím mám tuhle panenku v druhé "ložnici"  (mám totiž zase drobátko plnou pracovničku ) :)

...chtěla jsem Vám ještě jednou moc poděkovat, za to, že jste nezapomněly a i jste postřehly, že "tu" nejsem! Moc si toho vážím!!

Přeji Vám krásný víkend!
Renata

12 komentářů:

 1. Krásné věcičky. A ten věnec mě dostal. Je nádherný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marti moc děkuju!!! A přeju krásný víkend, Renata

   Vymazat
 2. Reni, jsou nádherné, včetně věnce. To jsi o hodně kroků napřed. Já letos asi věnec nedám :( Nestíhám, nevím co... :) Krásný víkend! Jola

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Joli, moc Ti děkuju!!!!! Věnec byla opravdu rychlovka... na proutěný jsem namotala pár šlahounů wistárie a zapíchala do toho buxus.. šlo to rychle :)
   Taky toho mám nějak moc...a klasicky mi přijde že nic nestíhám :) ..takže myslím, že jarní úklid se letos drobátko protáhne :D Krásnou neděli přeju :) Renča

   Vymazat
 3. Reni, to je opět taková nádhera !!! Suprový věnec , skvostné andělky i andílkové, radost se podívat .
  Měj se krásně a přeji Ti prima neděli. Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, moc děkuju za chválu!! :) Jsem ráda, že se líbí! :)
   Přeji Ti taktéž prima neděli, měj se krásně:) Renča

   Vymazat
 4. Je neděle a já si prohlížím různé blogy až jsem došla jsem k tobě máš to tady moc pěkné ráda se sem vrátím Měj se hezky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evi, moc Ti děkuju za vzkaz! Potěšil! Přeji hezké jaro :)
   Renata

   Vymazat
 5. Reni, moc to andílkům i panenkám u vás doma sluší. a tu skříňku si klidně kup, já ti to teda fakt schvaluju.
  krásný den Majka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Majko, moc moc děkuju!! Skříňku bych si koupila moc ráda, ale to bych nebyla já, abych si nevybrala kousek stojící přes desítku...:D Vlastně mám vybranou v té samé sérii i skříňku pod televizi a další komodu...ale i na tu knihovnu budu muset chvíli šetřit...Navíc víš jak to je... nutně by jsme potřebovali novou sedačku... Martinova je modrá (jak jinak) a hrozná :D a moje byla světlá a šla do světa, když jsem se k Martinovi nastěhovala, protože by byla děsně moc nepraktická..:/ a to nemluvím o tom co je na baráku ještě nutnější...dveře, dlažby venku, atd atd atd...:)
   ale já se jednou dočkám :) sedačky, nové pracovní desky v kuchyni, vymalování i toho nábytku...Jen asi musím být trpělivá...:)))))

   Vymazat
 6. Ahoj Reny,krásně andělsky je u tebe doma,moc se Ti vše povedlo,včetně nádherného věnečku 1* :o) K

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Káťo, moc Ti děkuju - to je krásná poklona!!!
   Doufám, že se máš dobře a přeji Ti krásné, klidné a veselé velikonoce :)
   R.

   Vymazat