pátek 28. listopadu 2014

...ve spěchu

Krásný den Vám všem přeji :),dnes po dlouhé době píšu, ale ve spěchu, ještě mě čeká zabalení všech keramických sošek a za hodinku vyrážíme na jarmark... zítra dopoledne do práce a v jednu hodinu na jarmark do sousedního města...a já sem nastydnutá, takže se už těším na neděli až se budu  kurýrovat :)
Ze sošek mi neprasklo nic, ani se nic nepos..:) fotky nejsou nic moc, ale tentokrát jsem neměla čas je ani nějak upravovat... klasicky nic nestíhám :)
....ale 18 z 20oken umyto (na ty dvě už fakt prdím :D) věnec na dveře a adventní vytvořen...a všechno to důležité co jsem chtěla stihnout je hotovo... takže se to nějak tak všechno "relativně v pohodě" zvládlo :)

Přeji Vám krásný víkend... už se těším až si lehnu na gauč...noťas na klíně a prohlídnu si co jste všechno za poslední týden a něco napsaly a vytvořily...:):)

...dovolila jsem si "zariskovat" a rozhodla jsem se, že těm dvoum prďolům nakonec nevytvořím to bílé ohraničení okolo očí a pusinky jako má jejich starší "kámoš" ... z holčičky jsem unešená, chytla mě drobet za srdíčko :)


Část toho co dneska odvážím... z krabiček mám taky moc velkou radost..jsou akorát na krabice kapesníčků a glazura vylezla moc pěkně :)po dlouhém váhání jak je vybarvit jsem se nakonec rozhodla , že vyhraje engoba (nelesklá glazura), z lesklé červené jsou akorát knoflíky, bambulky a holčičky naušničky a gumičky...

Věnce jsem tvořila teprve včera dopoledne... mám ráda vesnické...už asi 7let je dělám "půlkové"  na proutěném věnci a ještě stále mě to neomrzelo... šišky, lískové oříšky jsou z naší zahrady...žaludy od Labe, kaštany od nádraží a ten zbytek se taky snažím aby vypadal co nejpřírodněji :)Renata

12 komentářů:

 1. Reni všechno tvoje tvoření je jedna velikánská nádhera , potěšení pro mé srdíčko . Přeji ti ať se vše prodá a udělá radost :))) krásný víkend a advent . Šárka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šári, moc moc Ti děkuju!
   Prodávaly se zejména drobnější věcičky... prodala jsem jednu z andělek... (jak jsem čekala :) ) dneska to vyfotím a dám na FB, nedávala jsem tam nic, aby mi zbylo na jarmark, ale teď můžu v klidu prodávat dál :) ..a jak jsem taky čekala..ulehla jsem... takže ač jsou skoro čtyři hodiny odpoledne, já sem stále v pýžu a kurýruju se na gauči...
   Přeji Ti krásnou neděli a krásný adventní čas. Renča

   Vymazat
 2. Reni, máš kouzelnou keramiku!!! Krásné! A okna tiše závidím!!! Já mám zatím dvě z mnoha :( Krásnou neděli a brzké uzdravení :) Jola

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Joli, moc moc Ti děkuju!!!!
   :) nemusíš závidět, stejně mi to nakonec s úklidem nevyšlo tak jak jsem chtěla - dneska jsem dávala po domě adventní dekoraci ale nemám utřený prach ani vyluxováno natož vytřeno...navíc mám v obýváku rozložený gauč, na něm peřinu, na sobě pýžo...v hrnku čaj s medem a užívám si adventní čas z pod peřiny :)
   Přeji krásnou neděli a krásný advent - i bez úklidu :) Renča

   Vymazat
 3. Reni, náááádhera, hezky jsem se pokochala !!!
  Musím, říct ,že jsi dobrá, já se na okna teprve chystám.
  Měj se krásně a přeji pěknou neděli adventní. Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, moc děkuju za to pokochání!!! Úklid nakonec neproběhl tak zase jako úplně, ale advent je i bez toho...a pro mě v peřinách..:)
   Přeji krásnou adventní neděli, měj se krásně, Renča

   Vymazat
 4. Nádherné výtvory, radost se dívat. Mýt okna? Jéje, to vůbec nestíhám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amelie, děkuju moc za pochvalu :)
   Mýt okna asi nebyl úplně ideální nápad boť mám pocit, že díky tomu se se mnou začal kamarádit ten moribundus, takže doporučuji se na okna vyprdnout :)
   Krásný večer přeji, Renča

   Vymazat
 5. Reni, to je krása, jak ty jsi šikovná!!!!! Já taky nezahálím, ale taky nestíhám, okna umývám skoro co měsíc, tak myslím, že letos to bude o Vánocích bez umytých, snad umyju velké francouzské aby bylo hezky vidět na ozdobenou terasu.
  přeji ti brzké uzdravení a krásný advent Majka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Majko, mooc ti děkuju!!! Já už zahálím, boť nejsem zatím schopna ničeho...:))
   Krásný advent Ti přeji a klidný večer. Renča

   Vymazat
 6. Páni,ti klauni jsou tak úžasní,moc se Vám to povedlo!
  Přeji Vám krásný adventní čas,Zuzka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zuzko moc Vám děkuju, od takové odbornice na úžasné věci jako jste vy to hřeje!! Moc se mi líbí Vaše tvoření i Vaše bydlení!! Obdivuji Vaše fotky i na MMB :)
   Přeji taktéž krásný advent, Renča

   Vymazat