čtvrtek 13. listopadu 2014

Čtvrteční ...V předvánočním shonu si člověk musí udělat radost, že jo :))
 Paní broučková :)


Krásný listopadový den Vám přeji,

mám pocit, že se poslední dobou cítím nějak takto :)))


Přátelé chvátám chvátám nemám
chvíli klid já tam já tam dávno
už měl být ne ne ne nesnídám
nesvačím nestihnu to nestačím
promiň te vážení mám
veliké zpoždění

Bez dechu ve spěchu
ženu si to po mechu
pověřen úkoly 
ženu si to po poli

Přátelé chvátám chvátam nemám
chvíli klid já tam já tam dávno
už měl být ne ne ne nesnídám
nesvačím nestihnu to nestačím
promińte vážení mám
veliké zpoždění


...a je mi jasné, že bude hůř :) Od zítřka za 14 dní je u nás Rozsvícení Vánočního Stromečku, takže musím všechno vypálit, naglazovat a znovu vypálit...abych měla s holkama na Jarmarku co prodávat (ne že bych počítala s tím,že tam něco prodám...budu ráda, když se mi povede prodat nějakou maličkost - v tomhle ohledu jsme už poučené :D , ale je to vždycky bžunda a myslím, že se to zase užijeme :)))
...a ještě jsem pořád nezačala s velkým vánočním úklidem...:)) Nutně bych potřebovala aspoň 7dní volno :) Nevím jestli se se mnou chce kamarádit nějakej Moribundus...ale jsem nějaká fakt unavená... Ani nevím jestli víc psychicky nebo fyzicky a nebo věkově :)))
Ale drobet se utěšuju, že se to taky nezblázní, když to všechno nestihnu...hlavně klid a žádnej stres... Že?? :)


... příštích 14dní bude co se týká toho mýho tvoření asi fakt hustej...ale už se tu  nemůžu pomalu ani hnout :))))Včerejší "rychlovka" - "chlebový úlovek" měl Martin připravený v garáži, že s ním něco provede...ale to bude trvat hrozně dlouho..tak jsem ho vzala ven i s tou patinou, našla jsem kus desky... a bylo to... ale určitě budu muset za tatínkem do truhlárny, esli by mi neuříznul nějakej pěknější kus dřeva :))


Od nás ze zahrady...Je to barevnééééé :))Nu a to nejhezčejší na konec... Moje chlupaté zlato -  "ta" Bonísek :)) 


Přeji Vám příjemný čtvrteční den:)
Renata

12 komentářů:

 1. Reni to tvoje keramičení je nádherné , přeji ti ať se všechno prodá :))) , Z úklidu si nic nedělej myslím , že je to všude stejné . My budeme tento víkend malovat a pak teprve i já uklidím . přeji ti krásný den a ,,tvojí" Bonískovi taky ... pa Šárka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šári, moc Ti děkuju !! Ale co se prodeje týká, byla bych moc překvapená :) ...loni jsme byly s kamarádkami poprvé a prodaly jsme jenom ty malé a drobné věcičky...ale moc jsme si to užily :) Letos do toho jdeme s tím, že to dopadne taky tak... Nejvíc věcí stejně prodávám přes Facebook - přes známé :) Ale i chvála od procházejících lidí kolem našeho stánku moc těší :)
   S malováním Ti závidím...(divné, že) já přemlouvám Martina k vymalování už čtyři roky... a nějak se nemůžeme domluvit na barvě... já bych chtěla nějaké tlumené..Martin mexické - výrazné :))
   Přeji Ti tedy krásný, malovací víkend :) Bonísek Ti jako slušně vychovaná dáma děkuje :) papa

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. :) Ajko, určitě :) ...v nejhorším budu dávat čisté záclony na špinavá okna :)))

   Vymazat
 3. Reni, děkuji za milou návštěvu u mne na blogu!!! A co se týče Tvého keramičení... chtěla bych být samoukem a takhle nádherně tvořit! Hodně štěstí na jarmarku! A venkovský styl... jsem Tvá fanynka! :) Krásné dny a pěkný nadcházející víkend, Jola

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Joli, já taky moc děkuju za milou návštěvu :) A moc Ti děkuju za Tvoji pochvalu ohledně keramiky!! Venkovský styl mi kazí drahá polovička... má totiž ráda Mexický styl, takže je to u nás jeden velkej mišmaš :)
   Krásný, odpočinkový víkend přeji :) Renča

   Vymazat
 4. Ahoj Reni, paní broučková je nádherná. Moc ráda sleduji tvé tvořeníčko , vše máš suprové.
  Zahrada je hezky barevná a chlupaté zlatíčko je miloučké.
  A nezapomeň, není důležité, jestli je vše uklizeno ,atd. ale pohoda, klid a hlavně zdraví.
  Měj se krásně a přeji prima víkend. Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, paní broučková je od keramičky Marcely Polívkové...dělá takovéhle krásné, veselé věci a vůbec se nebojí výrazného míchání glazur :)
   Uklizeno do prvního adventu asi určitě nebude, zítra jdu šestou sobotu po sobě do práce, příští pátek máme večerní sezení a pak už je v pátek jarmark a víkend adventový... Nestíhám...ale jak si napsala - zdraví je to nejdůležitější a pohoda, klid taky...hihi - stejně je ten úklid u nás vidět tak maximálně jeden den :))
   Přeji Ti krásný víkend a hezký večer. Renča

   Vymazat
 5. Renatko, přeji klid a pevné nervy, jistě se vše stihne a odměnou ti bude velký úspěch tvých kouzelných výrobků.
  Moc zdravím, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Heli, krásný večer přeji a děkuju za komentář a pochvalu!! Klid bude, nestihne se skoro nic, a nedostávají se mi finance na všechny ty přežahy a výpaly :) Ale...ono to nějak dopadne a něco vypálím...a když neprodám...barák je velikej - ono se to tady nějak roznese a já budu mít z čeho utírat prach :))
   Měj krásný víkend, Renča

   Vymazat
 6. Reni, taky budeme mít za 14 dní rozsvěcování stromu, pěkně si u toho zazpíváme, moc se těším, jen jsme ještě chtěly stánek s drobnostma, ale nesetkalo se to s pochopením, tak děláme aspoň taková malá vánoční přáníčka pro každého.
  a máš pravdu, úklid nepřeháněj, nezblázní se to.ted jsem někde četla, že nejsou důležité Vánoce dokonale, ale hlavně mají být šťastné. a to,bohužel, s utahanou maminkou (babičkou) nejde.
  takže klídek a krásný den Majka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Majko, přesně tak... Začínám uklízet pomalu a v klidu, nijak to nehrotím. Uklízíno bude v rámci možností (max nebudou umyté všechny okna :)), na adventní výzdobu se těším moc a na Rozsvícení stromečku taky. Nejen pro tu atmosfétu, ale i protože se potkáme na náměstí se spoustou známých - to bude moc fajn :)
   Teď ještě potřebuju od Nynouška ten dopis pro Ježíška...poslední 14dní "žije" svou agamou Agátou, tak doufám, že zítra ho spolu napíšeme :)
   Přeji Ti krásnou neděli a hezké zdobení přáníček :) Renča

   Vymazat