úterý 7. října 2014

Tvořící....Včera jsem měla volno a dělala jsem, že nevidím co je všechno potřeba uklidit a celé dopoledne jsem si plácala a plácala:)
...koupila jsem nový typ hlíny, takže jsem jí včera načala a taky jsem jí celou spotřebovala.. vzniklo několik rámečků pro "vánoční nakupování", na srdíčka přijde ještě červená glazura...hlína sama o sobě má barvu jako rozteklá čokoláda a i ty rámečky vypadaly k nakousnutí :) :) Snad budou po výpalu pořád tak hezky vypadat :)
...dneska si jedu pro vypálenou další várku andělek, a když čas dovolí, tak si k tomu ještě dneska sednu a budu glazovat :) jen musím stihnout napsat s Nynoušem úkoly, dát dohromady prádlo, drobátko to tu uklidit a.... a... a... a ......  :)

Děkuju Vám moc všem za milé komentáře i maily - moc mě to těší, přeji Vám všem krásné, snad ještě trochu slunečné dny :)

Renatadostala jsem od kamarádky Simči andělku, už má svoje místo v obýváku :)


moje včerejší tvoření, snad se budou srdíčkové rámečky líbit :)


andílek držící lucerničku na zavěšení, který půjde na prodej - "hlídá rámečky" :) mám je na podlaze, tak snad se čubákové nerozhodnou se tam jít juknout :) aby nebylo po rámečkách :)4 komentáře:

 1. Odpovědi
  1. Ajko moc děkuju a přeju Ti krásný den!! :)

   Vymazat
 2. Reni teda ty jsi šikula, tolik práce jsi udělala a radosti.A srdíčko s červenou glazurou je moc pěkné, musím to vědět...........vím to.
  pěkný den Majka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Majko, děkuju Ti - jsi zlatá!!! Jsem moc ráda, že se Ti líbí!!
   Přeji Ti krásný den. Renča

   Vymazat