sobota 11. října 2014

A znovu Andělky :)Krásný sobotní večer Vám všem přeji,

před chvíli jsem dopřipravila další andělky ... fotky nejsou nic moc, nejsem zrovna talent na focení, mám osvědčeno, že keramika vypadá líp focená ve dne a venku - za přirozeného světla...a kdybych si po návratu z práce na 3hodinky nedrcla u televize, tak by se mi i povedlo je vyfotit venku a za denního světla, ale bohužel...:)) a boť jsem nedočkavá a do zítřka to nevydržím, tak se musím spokojit i s těmahle fotkama :)))

Dneska večer jsem sama doma a společnost mi dělá  naše zvířectvo, všude mi svítí svíčky a v plánu mám v klidu a v pohodě prohlídnout všechny Vaše blogy a strávit pěkný sobotní večer ve společnosti Vás všech :)

Mějte krásnou neděli :)

Renata


...je mi naprosto jasné, že zítra budu lítat s foťákem a budu je fotit znovu, ale prozatím to musí stačit:)
:) Nyna mě vyfotila při glazování, není tam ze mě moc vidět, ale další fotka, na které jsem koukala do objektivu je vážně nepublikovatelná.... :))) ..on stačí ten rozcuch na hlavě, kterej se mi tak hezky sám od sebe vytvořil :) ..ale je to momentka a navíc jsem o tom focení nevěděla, jinak bych se samozřejmě alespoň učesala :)
8 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. :) Ajko moc Ti děkuju!! A přeji Ti krásnou neděli, u nás svítí sluníčko, nádhera :)

   Vymazat
 2. Renatko, andílci jsou nádherní a ta poslední fotka, ta je super - správné tvůrčí zaujetí!
  Hezkou neděli, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Heli moc děkuju za pochvalu ohledně andílků a za tu poslední fotku samozřejmě taky! :) A přeji krásnou slunečnou neděli!!
   Renča

   Vymazat
 3. Reni, jsou nádherní !!!!! Marki

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marki moc moc Ti děkuju!!! A přeji krásný večer!!
   Renča

   Vymazat
 4. Jůůůůů, Andělky jsou nááádherné!!! Mohla bych někde koupit?? :)
  A rozcuch neřeš... Moje fotky nejsou publikovatelné ani zezadu, ani z boku, ani z patnácti metrů :)
  Krásný den...Kat....

  OdpovědětVymazat
 5. :)) Jéé, moc děkuju za komentář!! Koupit určitě můžeš - pro mě velká pochvala!! Ty čtyři ze včerejšího nedělního focení jsou volné všechny :) Když budeš chtít napiš mi na mail :) já napíšu podrobnosti :)
  No a co se týká fotek, mám s tím poslední dobou taky jakýsi problém... pytle pod očima, vrásky,........ jo a rozcuch je šikulka a dělá se sám od sebe čím dál častěji :)) navíc když už náhodou Nynouše požádám o vyfocení, většinou si stoupne třicet-dvacet čísel přede mě a to je potom fotka "par excellence" :)))
  Krásný večer přeju, Renča

  OdpovědětVymazat