úterý 9. září 2014

Úterkový....

Dneska u nás v celém městě neteče voda, škola i školka jsou zavřené a my jsme s Nynoušem doma. A díky tomu může vzniknout úterkový příspěvěk... Ráno mi zabrala Nynouš počítač, tak byl čas trošku uklízet (v rámci možností) v pracovně, teď si píše úkol a tak je malinko času vložit sem pár fotek :) ..a za chvilku odvést dítko ke spolužačce na párty a pošupajdit do práce. Nevím jak u Vás, ale u nás byl včera slejvák jako blázen, ráno zamračeno a nevlídno a teď když se pomalu chystám do práce vylezlo sluníčko. ale i tak se nám dopoledne vyvedlo :)

I když pod mrakem a bez sluníčka, tenhle pohled miluju, čeká na mě vždy když otevřu braňku... a v noci, když je osvětleno podloubí a svítí se v některém z pokojů si občas říkám..."jako v pohádce" :)..navíc zahrada se teď nádherně vybarvuje, nejsou už pařáky tak se všechno pěkně zelená...něco naopak začíná mít barvy podzimu... prostě krása :)


Pokus o úklid pracovny... mám jí nahoře v patře a občas roztahám hlínu a prach na botech po celém baráku :) ale i tak jsem moc ráda, že tenhle koutek mám :) 


 ..něco je vypáleno, něco teprve schne a další nápady se mi rodí v hlavě...jen toho času mám tak málo.. :)První z Andělek už visí :) Byla jsem z ní tak moc nadšená, že kdykoliv jsem si o prázdninách sedla k hlíně, vznikla z toho další a další a další andělka :)
Ale protože jsme slíbily s kamarádkami a dalšími maminkami účast na vánočním jarmarku, tak si říkám, že aspoň ten náš stánek nebude poloprázdnej :) :) :)


...tak a já mažu do práce :)
Přeji Vám všem krásný den.
Renata

Žádné komentáře:

Okomentovat