pondělí 29. září 2014

Týden hektický...

.... nevím jak je to možné, ale ani po měsíci školy nezvládám sensychronizovat vše...celý týden proběhl ve snaze skloubit práci, z práce Nynu, školu, úkoly, učení, tři kroužky - na ně ji dopravit a zase dopravit zpátky domů... uklohnit něco k večeři, uklidit, vyprat... večer padnu na gauč a cejtím se na devadesát :)... ani počítač jsem moc nezvládala... ale zvládla jsem odvést dvě andělky na přežah, přivést je domů a naglazovat a zase odvést na výpal....a zítra se snad budu moci pochlubit a doufám, že má drahá polovička mi udělá radost a ta moje andělka kudrnatá bude viset brzy v kuchyni, místo už pro ní mám vybrané dlouho :) 

....taky jsme si chtěli v týdnu letos poprvé opéct buřty...nachystala jsem jídlo, foťák doufajíc, že udělám pár krááásných fotek, užijeme si celá rodina klidnej a příjemnej podvečer/večer ..jen jsme si bohužel nevšimli, že se nám v kmeni stromu, který máme na zahradě jako "dekoraci" a který se nachází v blízkosti ohniště ubytovaly vosy... a těm proužkatejm potvorám se náš táborák vůbec nelíbil... a rozhodly se vyletět... Nyna naštěstí chytla jen jedno žihadlo a byla hrozně moc statečná, nejvíce to odnesl Morrísek, který přiletěl s tenisákem zrovna ve chvíli, kdy se vyrojila celá vosí rodinka... nikdy bych nevěřila, jak se ty kujvy zavrtávaj do kožichu...měl jich na sobě asi tak dvacet, Morgánek asi šest...a zaboha z nich nešly dostat...takže romantika u ohínku byla jako blázen...
...snad bude tenhle týden aspoň o trošičku víc klidnější...doufám...dneska Nynouš přinesla v notýsku poznámku od paní učitelky a trest, tak ten týden zatím moc dobře a klidně nezačal :)  Vosí domeček :)

...dala jsem sbohem letničkám... a podzim už je u nás všude znát......ještě stále si vychutnávám čerstvě utrženou mátu na osvěžení...ale už to asi moc dlouho trvat nebude :/


...jo a prodala jsem kašpárka... a jsem moc ráda... bude to dárek pro jednu babičku :)
ráda dávám svoji "keramiku" jako dárky...ale když něco prodám - je to pro mě velká pochvala... někomu se moje práce líbí natolik, že je ochotný za ní utratit svoje těžce vydělané peníze... a tak jsem se s tím klučinou barevným rozloučila, celé léto mi dělal společnost v podloubí a teď bude dělat radost i někomu jinému :)


Doufám, že máte klidnější dny než já, užíváte si slunečného podzimu a děkuji za nahlédnutí :)
Renata

6 komentářů:

 1. Měsíc je krátká doba, však ono se to srovná:-)
  A ten vosí domeček nezávidím:-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ajko, já doufám, že se to srovná co nejdříve :):):) ...zatím Nynouš vůbec nespolupracuje:) dneska mi ráno vyčítavě říkala, jestli si vůbec umím představit, že zatímco já sem v práci, ona chudinka musí celej den sedět ve škole a učit se...:):):)

   Vymazat
 2. Reni, neboj ono se to srovná, chce to čas. Ale jestli tě to potěší, aspoň trošku, tak v tom v žádném případě nejsi ssama.
  Máš krásnou výzdobu a moc se mi líbí tvůj čert. Jdu ti napsat.
  pěkný den Majka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Majko, děkuju Ti moc - a potěší :):)
   Moc děkuju za pochvalu a jdu Ti taky napsat a poslat nějaké fotky :)
   Krásný den přeju:) R.

   Vymazat
 3. ...ta výzdoba je překrásná! Š.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :) Moc děkuju za pochvalu Štěpko!!! U nás je všechno takové barevné - celý rok, ale na podzim se můžu tuplem vyřádit :) Renča

   Vymazat