pondělí 1. září 2014

Školní....

...a je to zase tu.. po dvou měsících nám opět, tak jako většině dětem dnes začala škola...Povinnosti nejen pro Nynu, ale i pro mě :)
...včera celý den dramaticky prohlašovala, že je posledníííí den prázdnin a na ten první den čtvrté třídy se vůbec netěšila, snad jen kamarádky ze školy, které dlouho neviděla, jí lákaly :)
...dneska nás ještě čeká zápis v umělecké škole a užití posledního dne bez úkolů. Bohužel pro mě, je družina v naší škole kapacitně omezená, takže letos bude chodit po obědě sama domů a bude bez dozoru. Nevím, která z toho má větší vítr - jestli já, že nám spadne barák, někde se mi "zatoulá" a nepůjde domů atd atd atd, nebo ona - že bude doma sama, což se jí vůbec nelíbí....ale optimisticky doufám, že to zvládneme, ve zdraví přežijeme, barák zůstane stát, autobus kterým bude jezdit do vedlejšího města na výtvarný kroužek nenabourá  nebo nenasedne do jiného.... a naprosto všechno bude celý rok v pořádku :)
Přeji Vám krásný den

Renča

6 komentářů:

 1. Přeji aby vše v pořádku bylo!:-) Vera

  OdpovědětVymazat
 2. ...Bude vše dobré...holčička je velká šikulka...kouká jí to z očí...nádherných očí...Věrka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věrko, moc děkuju!!! ...je to drobátko rošťanda, vždycky si říkám, že se aspoň v životě neztratí ;) Renča

   Vymazat
 3. Reni, tak to jsme na tom stejně .... taky mám čtvrťáka a letos poprvé bez družiny .... s klíčem na krku .... držím palečky, ať to zvládnete .... Marki

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marki moc děkuju!! ...zatím zvládáme jak se dá... minulý týden bylo hezky, tak byla po škole u nás v ulici s dětmi venku, tenhle zatím vždy u kamarádky..doma zatím sama ne. Nechce...
   Taky Vám držím palečky! :)
   Renča

   Vymazat