pondělí 15. září 2014

Berounský jarmark :)


...dnes se konečně dostávám k počítači...víkend utekl jako voda a dnešek ještě víc :) ...ale pár fotek ze soboty přeci jen mám..a dojmů ještě víc ...:)
Nějakej andílek lítal v sobotu nad keramikama z Berouna a nadělil jim a nám nakupujícím výletníkům krásné, slunečné počasí :) Cesta nám sice trvala dvě a půl hodiny - Praha byla relativně ucpaná a díky tomu jsme nestihly projít všechny stánky - byla jsem v časovém presu kvůli koncertu, ale upřímně musím přiznat, že jsem svůj berounský peněžní limit překročila o rovných 100%, takže by to bylo vážně jen na kukačku :)

!!! tudíž varování pro mě na příště : "Renčo, nenechávej si v pěněžence víc peněz, než je limit na nákupy, nepomůže, že si je dáš do postranní kapsičky - při pohledu na nějakou keramickou krásu dostaneš zatmění mozku...rozepneš kapsičku a celou zpáteční cestu budeš přemejšlet, jak to proboha uděláš s penězmi po zbytek měsíce" :)

...ale jinak byla mise úspěšně splněna, počasí nám opravdu vyšlo nádherné a vše co jsem chtěla koupit jsem nakoupila :) snad jen ta forma na koláč je víc forma na cokoliv... ale padla mi do oka a nedalo se nic dělat... na tu pravou koláčovou mi už opravdu nezbyly peníze :)ráno bylo nádherné...mlha jako v pohádce, všude viditelné pavučiny a rosa naprosto úplně všude a na všem :)

....trošku mě mrzí, že jsem víc dělala "jéééé" než fotila ...takže fotek je opravdu malinkato :) 

Doma s úlovkem :) 

...motýlek nakonec nebyl jenom jeden, ale čtyři a srdíčka mi taky nějaká přibyla :) 
Přeji Vám krásný týden a děkuji za nahlédnutí.
Renata

6 komentářů:

 1. Pane jo, tam bylo národa ....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ajko moc :) a všechny věkové kategorie - od malých dětí až po šedesátníky :)

   Vymazat
 2. Reni, máš moc krásný úlovek. Na koncertu bylo teda lidí.....
  Tvůj blog se mi velmi líbí a budu k tobě ráda chodit nakukovat.
  Měj se prima. Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, moc Ti děkuju za zprávu!! Jsem moc ráda, že jsem "padla do noty". Úlovek byl krásný, kdyby byl neomezený rozpočet byl by ještě hezčí;) A naštěstí si Ježíšek prý něco z toho úlovku vezme - uff :)
   Měj se moc krásně a zase se budu těšit. Renča

   Vymazat
 3. Reni, moc krásně jsi si nakoupila, já bych na tom určitě byla stejně a nechala tam kupu peněz ..... moc mě zaujalo to křesílko u truhly, mám na půdě podobné a uvažuju, že si ho opravím, ten potah na něm, to je kůže ???? Marki

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marki moc děkuju za pochvalu!!
   Křesílko je v originálním stavu - řekla bych, že je to nějaká imitace kůže, než ta pravá, ale naštěstí je úplně zachovalé a nebylo potřeba ho nikterak opravovat ani renovovat. A na čtení knížky to má ideální "posed" :)
   Přeji ti krásný večer, Renča

   Vymazat